Bir Dilek Tut


TED İzmir Koleji öğrencileri ‘Bir Hayali Paylaşmak Bir Hayatı Paylaşmaktır.’ düşüncesinden hareketle gerçekleştirilen “Bir Dilek Tut” Sosyal Yardım Projesi için EÇEV’in Altındağ Rasih Somer Eğitim Merkezi’nde minik öğrencilerle buluştular.

Öğrencilerimiz EÇEV’li 44 öğrencinin yeni yıl dileklerinin yazılı olduğu kağıt bebekleri, okulumuzda kurulan dilek ağacımızdan seçerek, onların yüzlerini güldürecek hediyelerini aldılar ve Altındağ Rasih Somer Eğitim Merkezinde onlarla buluşarak hediyelerini teslim ettiler.

Bu güzel buluşmada öğrencilerimiz minik arkadaşlarıyla bol bol eğlenirken öğrencimiz Doruk Kadir AKÇİÇEK piyano performansıyla EÇEV’li miniklerden büyük beğeni ve alkış aldı.

Bu güzel sosyal projenin gerçekleşmesine öncülük eden TED İzmir Koleji Ortaokul Müdür Yardımcısı Çiçek TAŞKÖPRÜ, ‘Türk Eğitim Derneği ve Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’ nın misyonunun, Cumhuriyet ilke ve prensiplerine sahip çıkan, laik, demokrat, yaratıcı, paylaşımcı ve mutlu bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak olduğunu ve her iki kurumun da sivil toplum örgütü olarak bu anlamda öncü olduğunu  ifade ederek tüm öğrencilere sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl diledi.

Bu güzel projeye destek olan velilerimize, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize  çok teşekkür ediyoruz.
Görseller